Až dve trénerky sa starajú o kondičku a postavu bývalej moderátorky, ktorá sa po jedenástich rokoch opäť objaví na televíznych obrazovkách. Zuzana prijala ponuku účinkovať v šou Tvoja tvár znie povedome, a keďže sa od nej okrem speváckeho výkonu očakáva aj pohybová zdatnosť, pracuje na kondícii. „Tréningy s choreografom Miňom Kerešom sú náročné, dávajú mi zabrať,“ priznáva.

Zimu nezvláda

Preto si pridáva aj cvičenie vo voľnom čase, aby všetko udýchala a zlepšila si kondičku. „Na Slovensko som prišla z môjho španielskeho domova na dva a pol mesiaca, tak som si povedala, že je to dosť dlhý čas na to, aby som sedela doma so založenými rukami. Chcem ostať aktívna, tak ako som zvyknutá z Miami alebo aj Marbelly,“ hovorí. Pôvodne plánovala, že bude každý deň behať. „Moje telo však po rokoch strávených v teple nie je pripravené na takéto chladné počasie, takže to som hneď zavrhla, pretože nechcem byť chorá. Na takéto teploty treba byť zvyknutý,“ vysvetľuje Zuzka.

Tvoja tvár znie povedome a situácia okolo kovidu jej za rodinou nedovolia cestovať, na Slovensku preto strávi dva mesiace.
Tvoja tvár znie povedome a situácia okolo kovidu jej za rodinou nedovolia cestovať, na Slovensku preto strávi dva mesiace.
Zdroj: TV Markíza