Po boku českej futbalovej legendy Dara rozhodne nestrádala. Hoci už Pavel zavesil kopačky na klinec, ako viceprezident slávneho talianskeho klubu Juventus Turín mal stále hviezdne zárobky. Podľa denníka Corriere della Sera vlani zarobil 436-tisíc eur!

Teraz však Nedvěd na lukratívnej pozícii skončil. Všetci členovia klubového predstavenstva vrátane prezidenta Andreu Agnelliho z funkcií odstúpili. Na vine je vážne obvinenie.

 Podozrivé účtovníctvo

Talianske úrady obvinili vedenie tímu vrátane Nedvěda z falšovania účtovníctva už minulý rok. V apríli ich síce obvinení zbavili, teraz sa však zase vyšetruje. Dôvod je vážny - v rokoch 2018 až 2020 vraj brali protiprávne provízie z prestupov futbalistov a vykazovali falošné zisky. A aby toho nebolo málo, klub za minulú sezónu skončil v rekordnej strate 254 miliónov eur!

Poklesne im životná úroveň?

Nedvěd vzhľadom na zárobky viedol luxusný život. Za milión eur si napríklad s Darou kúpili v Taliansku pozemok s výhľadom na jazero Maggiore. Nedvědov koniec v slávnom klube však môže všetky plány minimálne pomeniť, ak nie zmariť. A náročná Dara tiež zrejme nebude z poklesu životnej úrovne nadšená.

Pre reláciu na televízii Nova sa speváčka luxusným životom nadchýnala. "Dohodli sme sa, že už spolu nebudeme mať deti, ale že si postavíme dva domy,“ načrtla v čase, keď ešte netušila, ako veľmi sa Nedvědovi obráti život naruby.