V našich končinách je najodvážnejšou ženou, čo sa nebála lásky s mladým chlapcom, Hana Gregorová (70). S Ondřejeom Koptíkom (38) ich delí 38 rokov. Ani ona však nemá na popovú kráľovnú. Tá najnovšie zbalila chalana, ktorý je mladší než jej dcéra Lourdes. Andrew Darnell má len dvadsaťtri!

Bob Marley na skejte

Ani jej predchádzajúci „toy boy“, teda chlapček na hranie nebol oveľa starší. Tanečník Ahlamalik Williams má dvadsaťosem rokov. Rozišli sa pred štyrmi mesiacmi, no Madonna nevidí dôvod tráviť čas v posteli sama. Okamžite si našla ešte mladšiu náhradu.
Andrewovi sa vraj sama vrhla do náručia. Mladík, ktorý žije na Long Islande v New Yorku, je vášnivý skejťák. Práve na skateboarde ho speváčka zazrela po prvý raz. „Videla som tohto mystického chlapíka, nežartujem, korčuľovať sa predo mnou a cítila som sa, akoby som videla Boba Marleyho na skejtborde. Bol veľkolepý,“ prezradila, že išlo o lásku na prvý pohľad. A pri pohľade nezostalo, vraj sa mu okamžite vrhla do náručia a bolo!

Mladne spolu s nimi


Madonna žiari, davy dievčat zaplakali. Darnell okrem toho, že je modelom, je známy napríklad z tínedžerského seriálu na HBO Betty. O rovesníčky však nemá záujem, vzrušenie ako Madonna mu neposkytnú. Ako to medzi nimi iskrí, predviedli na fotografiách pre magazín Paper, kde mu milenka na snímkach na hranici obscénnosti olizuje bradavky a vášnivo sa bozkávajú. Aj na Instagrame speváčka pritvrdila a ešte častejšie než inokedy uverejňuje svoje dráždivé zábery, najradšej na posteli a s roztiahnutými nohami. Jedno sa jej však nedá uprieť, a to, že rozhodne na šesťdesiatničku nevyzerá. Naopak, vďaka novej láske celá žiari.