Hoci má herečka Veronika Žilková už po šesťdesiatke, figúru má stále ako dievčatko. Aj sama tvrdí, že má postavu stále rovnakú vari od svojej tridsiatky. Je to, samozrejme, najmä vďaka tomu, že si stráži stravu a tiež aj pravidelne cvičí. Napriek tomu jej už snáď dvadsať rokov neodporúčajú nosiť krátke nohavice, vraj už na to nemá vek.

Veronika okrem toho, že sama cvičí, už nejaký ten piatok prostredníctvom sociálnej siete predcvičuje svojim fanúšičkám. A keďže je vonku už príjemne, nahodila sa na túto príležitosť, ako inak, do kraťasov, no nezabudla pripomenúť, ako ich celé radšej nenosila, aby nevzbudzovala pohoršenie. Tomu je však nateraz koniec.

„Dnes s vami prvýkrát cvičím v kraťasoch. Posledných dvadsať rokov svojho života som počúvala, že na kraťasy naozaj nemám vek. Tak som sa rada, že som sa rozhodla, že už na nich konečne ten vek mám,“ povedala  Veronika svojim fanúšikom, ktorým odporučila, aby sa ani oni nenechali nikým spochybňovať.

FOTO Žilková v kraťasoch. Tak ako, má na to ešte vek?

„Nenechajte sa nikým spochybňovať, ak na tie kraťasy chuť máte, tak ich noste. Je to predsa úplne jedno, kto na nich má alebo nie. Má na nich každý, komu v nich nie je zima,“ povedala herečka, ktorá nechala v šortkách vyniknúť svoje štíhle nohy, veď pozrite FOTO v GALÉRII.