Ide mu karta! Ondřej Brzobohatý sa na sociálnej sieti pochválil zážitkom, na ktorý nezabudne do konca života. Podarilo sa mu dostať na udeľovanie Oscarov do Hollywoodu, vďaka kolegovi Viktorovi Prášilovi, ktorý sa postaral o zvuk nominovaného filmu Na západní frontě klid. "Vďaka Viktorovi som mal jedinečnú (a buďme realisti – možno aj jedinú) príležitosť vidieť naživo odovzdávanie najprestížnejších filmových cien na svete. Vďaka Viktorovi som mohol sedieť v sále, kde dekády rokov predo mnou sedávali tí najlepší filmári, ktorí bezpochyby svojou tvorbou formovali moje detstvo, dospievanie aj dospelosť," napísal nadšený Ondřej na sociálnej sieti k unikátnym fotkám, ktoré zase nadchli jeho sledovateľov.

Na tento deň Ondřej rozhodne len tak nezabudne. "Vďaka Viktorovi som mal možnosť stáť v rovnakom rade na sashimi zo žltoplutvého tuniaka spoločne s Hughom Grantom  a Jamie Lee Curtis. Vďaka Viktorovi som mal možnosť hovoriť s Volkerom Bertelmannom a pomaznať sa aspoň na malú chvíľu s jeho Oscarom za hudbu k filmu Na západní frontě klid. Vďaka Viktorovi som na okamih prežil až národnú, ale predovšetkým kamarátsku hrdosť, keď som videl s presnou diakritikou svietiť jeho barónske meno na letkovej stene pri vyhlasovaní kategórie za najlepší zvuk. Vďaka Viktorovi som skrátka prežil jeden z najkrajších a nezabudnuteľných dní vo svojom živote," básnil Ondřej.

Ondřej Brzobohatý v Hollywoode s touto ženou! FOTO

Brzobohatý však v Hollywoode nebol iba s  kamarátom a kolegom Viktorom Prášilom, ale sprevádzala ho aj táto známa žena, no nebola to jeho aktuálna láska, moderátorka Daniela Pisařovicová. Budete len pozerať, kto bola tá žena, veď čítajte v pokračovaní článku na ďalšej strane.

Ondrovi robila v Hollywoode spoločnosť táto žena, čítajte! >>>