Kariéra Karin odštartovala, keď ju sestra tajne prihlásila do súťaže Miss Slovensko, ktorú v roku 1993 zorganizoval Jozef Oklamčák. Poslala jej fotografie z agentúry Elite z Milána, keď mala sladkých šestnásť.

Súťaž vyhrala, na striebornej priečke za ňou bola ďalšia úspešná žena Silvia Lakatošová. S eufóriou však prišli aj náročné chvíle. „My Slováci sme málo prajný národ a ukázalo sa to aj vtedy. Vyhrala som Favorit a stálo ma to veľa nepríjemných odkazov a telefonátov. Maminka pre moje víťazstvo preplakala veľa nocí,“ priznáva s odstupom času hviezda relácie Dámsky klub v RTVS. Dnes prežíva šťastné obdobie.

Pred dvomi rokmi sa takmer po desiatich rokoch vydala za priateľa Petra Kremnického. Manželstvo je pre ňu najvyššia méta vo vzťahu a papier je dôležitý. Spolu vychovávajú jej syna Samka (16), dcéra Karin (27) je už dospelá a vyletela z hniezda.

Pracuje na neurorehabilitačnej klinike a má priateľa Janka, s ktorým spolu bývajú. Majtánová má aj inú novinku – rozbieha spevácku kariéru. Zatiaľ naspievala pesničku Na krídlach lásky. S ňou súťaží v Zlatom šlágri a rozmýšľa o nejakých repeťáckych hitovkách.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.