V júni uplynulo šesť rokov odvtedy, ako Tinu vo vážnom stave musela vziať do nemocnice sanitka. Za kolapsom stála skleróza multiplex. Speváčka sa rozhodla s ochorením zabojovať aj tým, že nebrala lieky. To ešte netušila, že sa jej rozpadne šesťročné manželstvo s raperom Separom, s ktorým má dcéru Tiu Lilianu, ktorú volajú Anička.

Tina a Separ sa dali dokopy v roku 2013 krátko potom, ako sa speváčka rozišla s futbalistom Richardom Lásikom, s ktorým má syna Lea. V auguste 2020 raper oznámil, že sa "po veľmi ťažkej a nie jednoduchej úvahe rozhodli, že kým sa to dá v láske a mieri" nechajú jeden druhého ísť svojou cestou.

Speváčka je dnes šťastná so špičkovým športovcom, boxerom Karol Itaumom, ktorý sa narodil na Slovensku, ale od siedmich rokov žil v Anglicku. Jej to 8-násobný majster Anglicka v boxe!

Dvojica sa vybrala na grécky ostrov Kos a že je to riadna romantika, posúďte podľa fotorafií, ktoré odtiaľ zdieľala speváčka na sociálnej sieti. Zverejnila aj intímny zábera s kúpeľne, kde čo - to odhalila. POZRITE SA VO FOTOGALÉRII.