Hana Gregorová nie je submisívny typ ženy. Manželovi Radkovi (79) to nevadilo. Pre slovenský temperament evidentne slabosť. Rád nechal svoju Hanku krútiť krkom rodiny, veď ona všetko zariadila a on sa mohol sústrediť iba na hereckú tvorbu.

Otcovu poslušnosť prebral syn Ondra. Svoju mamu miloval a bol vzorným a poslušným synom. Problém bol, že rovnaký model neskôr aplikoval vo vzťahoch. A tu narazila kosa na kameň. Medzi matkou a jeho ženami nastal boj o dominanciu.

Ondra si mamu na dlhý čas vymazal zo života pre škandalózneho milenca Koptíka.
Zdroj: archív

Pokus o odpor

Po prvý raz sa to prejavilo, keď sa ako mladý chalan zamiloval do Johanky Indrákovej. Hoci na spoločných fotkách z tých čias vidno, akí sú šťastní, matke tento vzťah nešiel popod nos. Najmä keď sa rozhodli, že sa vezmú. Správne tušila, že v dvadsiatich piatich rokoch je Ondřej na svadbu ešte mladý. Talentovaný muzikant mal pred sebou sľubnú kariéru, a keďže podedil otcov šarm, pre dievčatá bol veľmi príťažlivý. Gregorová bola presvedčená, že vstúpiť do chomúta je chyba, veď mladá láska pominie a on iste natrafí na lepšiu partiu. Syn sa vtedy matke azda po prvý raz v živote vzoprel a oženil sa. Napriek tomu, že sobáš bol bez rodičov.

Johana bola od neho staršia, navyše, jej mama bola psychoterapeutka, takže je zrejmé, kto mal navrch. Dlho to však nevybúreného mladíka nebavilo. Manželstvo vydržalo necelých päť rokov a Ondra sa pokorne vrátil do maminej náruče.