O pár dní oslávi dcéra hudobníčky Martiny „Tiny“ Csillaghovej len ôsme narodeniny, no už dnes je jasné, že z Liliany rastie parádnica a zaujíma ju svet kostýmov a krásnych šiat.

Možno podľa vzoru slávnej mamy sa z nej jedného dňa tiež stane umelkyňa. Podľa všetkého jej nablýskaný svet šoubiznisu nie je ľahostajný.

Ľadová zábava

Tina porodila dcérku začiatkom februára 2015 raperovi Separovi. Ten sa civilným menom volá Michael Kmeť a s niekdajšou moderátorkou SuperStar sa rozviedol v roku 2020. Napriek tomu, že manželstvo krachlo, môžu sa tešiť s vydarenej Liliany.

Tá je už veľká a zdá sa, že miluje so slávnou mamou navštevovať zaujímavé miesta. Nedávno sa spolu objavili na bratislavskom Tehelnom poli, kde sa uskutočnil jedinečný hokejový sviatok pod holým nebom.

V ruchu športovo naladených fanúšikov sa nestratila ani Liliana, ani Tina. Speváčka však po ľadovej ploche pobehovala s mikrofónom v ruke, zatiaľ čo ju hrdý potomok doslova hltal očami. Bolo vidieť, že dvojica si to v spoločnosti maminých priateľov užíva.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.