Májová svadba dcéry spisovateľa Ľubomíra Feldeka a jeho manželky Oľgy spôsobila nevídaný rozruch.

Nie pre koronu, ale pre špeciálny outfit, s ktorým išla Katarína predstúpiť pred oddávajúcu starostku bratislavského Starého Mesta Zuzanu Aufrichtovú.

Tá výmysel speváčky a jej manžela Richarda Šimurku dať si na seba zdravotnícky overal, aby vyjadrili vďaku vyčerpaným lekárom a sestričkám z kovidových nemocníc, ticho tolerovala.

Hrdličky nakoniec overaly po obrade vyzliekli.
 
Vystískal svokru
 
Aufrichtová, ktorá stelesňuje úradnú autoritu, Katkin nápad prehltla a vyjadrila tým vlastný zmysel pre humor. Oplatilo sa jej to – keď ona potreboval pomôcť, tak nevesta Šimurka jej to ochotne oplatila.

Stalo sa tak pred pár dňami, keď sa v hlavnom meste krstil podchod pod Hodžovým námestím. Ten nesie nový názov verejného priestranstva podľa pochodu študentov zo dňa 16. novembra 1989 za slobodu a za demokraciu a starostka mala celú akciu, na ktorej spievala dcéra Feldekovcov, pod palcom. 

Katarína je po svadbe na roztrhanie, pretože ďalší kšeft si poriešila už o pár dní neskôr. Išlo o krst zbierky básni Nomos črepín a vrások, kde jej opäť robil hudobnú spoločnosť jej novopečený manžel Richard.

Ten na spoločenskej udalosti, kde sa objavila aj herečka Gabriela Škrabáková, vystískal svoju svokru Oľgu. Do rodiny, v ktorej sa pohybuje už dlhé roky, teda zapadol aj po sobáši.