Markizácka šou Ruža pre nevestu, v ktorej si sympatický Slovák, biznismen žijúci v Bangkoku, hľadá partnerku, pretože už mu nestačí len kariéra, je v plnom prúde. Láskychtivé ženy vo vile v Turecku tasia všetky tromfy, aby nemuseli baliť kufre a ísť domov, ale dotiahli to čo najďalej. Keď už nie k Tomášovmu srdcu, tak aspoň k dobrodružstvám, ktoré majú šancu zažívať – veď len rande na jachte, aké si ako prvá vychutnala s Tomášom veterinárka Mirka, sa nezažíva každý deň.

Mirka z Ruže pre nevestu
Zdroj: TV Markíza

Hlavné slovo štylistov

Dôležitou zbraňou každej ženy sú aj šaty. Lenže dievčatá ich nemali celkom pod kontrolou. Hlavné slovo patrilo štylistom z Česka, ktorí s nimi pred odletom vyskúšali a upravili všetko oblečenie. Na mieste v Turecku už boli kostyméri, ktorí pracovali s presne vybranými outfitmi. Dievčatá mohli zasahovať do outfitov naozaj minimálne.

Napríklad pred prvou epizódou, v ktorej nahodené a upravené vystupovali postupne z limuzíny, aby sa zoznámili s Tomášom, prišlo k situácii, keď sa Tereze tesne pred nástupom do auta menili šaty. "Necítila sa v nich totiž vôbec dobre,“ dozvedeli sme sa. Pred prvým natáčaním sa menili šaty aj už vypadnutej Zuzane, pretože sa jej nepáčila ich farba, a tiež Tine, ktorej deformovali postavu.

Svoje iba vo vile

Svoj vkus mohli ukázať dievčatá len počas dňa vo vile, keď nosili svoje oblečenie. Počas rande a na ceremoniáloch ruží, pri ktorých Tomáš rozhodoval, ktorú pošle domov, už mali na sebe „televízne outfity“. Čiže napríklad vyzývavá Marcela, aj keď sa môže na prvý pohľad zdať, že mala na sebe oproti ostatným dievčatám odvážnejšie šaty, v podstate to nebola jej voľba... A tak pozorná kamera zachytila, ako sa Tomáš, ktorý pred nakrúcaním avizoval, že ho na žene zaujme ako prvé úsmev, viac pozeral Marcele do výstrihu.

FOTO MARCELY NÁJDETE VO FOTOGALÉRII.

Mimochodom mladý biznismen a milovník motoriek tvrdí, že vie dobre rozpoznať zlatokopky. Tých je v Thajsku požehnane. Pre magazín Eva prezradil, že na prvom rande nikdy nejde do reštaurácie: „Aby žena zaujala, tak sa nahodí čo najlepšie a dokáže sa pretvarovať.“ Takéto povrchné randenie ho vraj nenapĺňa. Šou je však šou...

Zelená televízia

Outfitov museli štylisti nachystať na 12 epizód Ruže pre nevestu naozaj dosť. Všimli sme si, že jedna z dám, Nikky, mala rovnaké šaty ako porotkyňa Adela Vinczeová v 2. kole tanečnej šou. „Áno, šaty sa recyklujú, sme Green Markíza. Z natáčania idú do fundusu, kde sa uskladnia a v prípade potreby sa môžu využiť na ďalšie projekty. Aj bordové sako, ktoré mal oblečené Tomáš Tarr, sa zrecyklovalo a v Let's Dance ho mal oblečené Janko Koleník,“ odkázali nám z Markízy.

VIAC FOTO NAHODENÝCH DIEVČAT VO FOTOGALÉRII.