Úradujúcou českou zlatou slávicou je Ewa Farna, ktorá vlani zosadila z trónu stálicu Bílu. Tá skončila druhá a treťou bola spievajúca herečka Eva Burešová. Podľa všetkého sa tento rok poradie na víťazných priečkach zmení, Lucie si však asi nepolepší. Naopak, ak si Farna udržala popularitu, poklesne na druhé miesto a Lucie môže skončiť dokonca tretia!

Hanka zase na scéne

Pravidlá súťaže totiž pripúšťajú, aby sa Hanku ľudia hlasovali, keďže odišla v čase plynutia ankety. Marek Stracený, ktorý sa stal vlani zlatým aj absolútnym slávikom za to agituje. Na najvyššej priečke si vraj nevie predstaviť nikoho iného. A početní Zagorovej poslucháči, dojatí jej náhlym skonom, iste budú mať rovnaký názor.

Pohorší si?

Na cenu si pritom brúsila zuby Lucie Bílá. Vlani nečakane skončila druhá. Bolo vidno, že úsmevy, ktorý rozdávala, boli trochu kyslé. Nechala sa tiež počuť, že strata zlatej koruny ju neprekvapila, lebo v ten rok sa nesústredila na hudbu, ale na iné projekty. Ďalší rok to však určite napraví, zastrájala sa. Netušila, že bude mať za súperku zrazu Hanu Zagorovú. Tá totiž posledné roky už síce slávikov nedostávala, populárna však bola nesmierne. A teraz jej to ľudia zrejme dajú najavo aj v ankete.

Ako to dopadne, uvidíme večer. V každom prípade, Štefan Margita bude v sále a ak jeho žena naozaj zvíťazí, preberie cenu za ňu.