Všetko nasvedčuje tomu, že sa exotický spevák Matúš Kolárovský zadíval do pohľadu Sofie Zary Vittekovej. Staršia dcéra speváčky Patricie Vittek totiž vyrástla do krásy a na prahu osemnástky je ako vystrihnutá zo slov známej piesne:

“Na materstvo a veci s tým súvisiace”. Príťažlivá blondínka má na to samozrejme ešte dosť času, no ten na druhej strane nestráca evidentne očarený Kolárovský.

Yael, ako si mladý otecko hovorí v umeleckej brandži, strúha jeden kompliment za druhým slečne Vittek. Nečudo, že do konverzácie mladých hrdličiek sa primiešala aj staršia holubica Patricia.

Túžila po šiškách

Laškovanie na sociálnej sieti odpálili zábery Sofie Zary, ktorá si svoju ženskosť uvedomuje naplno. Našpúlené plné pery, prehrabávanie sa v levej hrive, náznaky obdareného hrudného koša a dokonalá vizáž Yaela vyprokovala k akcii.

Matúš Kolárovský sa dožadoval pozornosti u mladej Vittekovej.
Zdroj: Instagram

Spevák, ktorému twiinska Veronika Nízlová v novembri 2021 porodila dcéru Neu, opäť v sebe zapálil inštinkt lovca. Začal nesmelo tým, že mladej Vittekovej označil fotku “páči sa mi”. Podľa všetkého sa “obeť” nechytila alebo si jeho náklonnosť nevšimla, a tak pritvrdil.

Bez okolkov do komentárov uviedol, čo vykonal. “Dal som lajk,” napísal a čakal na interakciu. To mu prinieslo vytúžené ovocie, pretože kráska sa sklonila ku klávesnici a tenučkými prstami vyťukala odpoveď.

“Keby mi tu radšej donesie donutky,” povzdychla si Sofia Zara a hodila tým rukavicu do ringu. Láska totiž ide cez žalúdok a sladučká šiška by dcére futbalistu Roberta Vitteka zašmakovala.

Matúš nelenil a modelku navnadil. “Však ja idem už,” odpovedal štýlom rezignovaného chlapa pod papučou po tridsiatich rokoch v manželstve. A ako križiak v strede siete čakal, čo bude nasledovať. No ani sám netušil, aká mucha sa mu nakoniec chytí na lep.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.