Obľúbenkyňa divákov Aneta Parišková je jasným dôkazom toho, že stačí len veľmi málo a Slovensko je hore nohami. Keď médiami preleteli informácie o tom, že sa moderátorka nadobro usadila v Spojených štátoch, diváci i jej kolegovia zostali v šoku. Nikto si nevedel predstaviť, že by zo dňa na deň zmizla z obrazoviek a z ich životov. Všetko však nasvedčovalo tomu, že si budú musieť na tento fakt zvyknúť.

Najťažší rok

Posledný rok sa život s Anetou nemaznal. Hoci sa sprvu zdalo, že po všetkých ťažkostiach, ktoré musela v minulosti v osobnom živote pretrpieť, má konečne šťastie, osud jej začal pod nohy hádzať ďalšie polená. Aj keď mala po boku milujúceho muža, synovia jej robili radosť a darilo sa jej v práci aj v biznise, šťastie sa opäť ukázalo ako vrtkavé. V marci udrela pandémia a zatvorila škôlku, ktorú prevádzkovala, a v máji jej v hodine dvanástej diagnostikovali Non-Hodgkinov lymfóm.

„Prvá veľká rana prišla, keď som kvôli opatreniam musela zatvoriť svoju škôlku. Nezabudnem na ten strašný pocit smútku, beznádeje a stresu. Pocit, že mi niekto zbúral to, čo som niekoľko rokov budovala a o čo som sa s láskou starala. Pocit zodpovednosti za zamestnancov... A vzápätí sa u mňa ohlásila rakovina. Najskôr som sa psychicky zložila, preplakala som celé hodiny. A potom, tak ako už veľakrát v živote, som proste zaťala zuby. Lebo mám troch malých synov, o ktorých sa musím postarať, môjho milovaného manžela Mirka, rodičov, brata, priateľov... Rozhodla som sa urobiť všetko pre to, aby som prežila,“ povedala pre Báječnú Ženu.

Dôvody Anetinho odchodu nájdete na ďalšej strane>>>

Ako sa Anetke darí v USA a ako jej americký život pristane si pozrite v galérii>>>