Martin Nikodým patrí už roky medzi obľúbených moderátorov. Či už to bola vedomostná súťaž Milionár, ktorú mal pod palcom niekoľko rokov, či aktuálne zábavná relácia Milujem Slovensko na obrazovkách verejnoprávnej televízie. Navyše, nie je to tak dávno, čo sa vrátil do éteru a moderuje aj reláciu so starými hitmi v rádiu.

Hobby sú včely

Okrem toho, že už je už niekoľko rokov verejne známa osobnosť, dal sa aj na včelárstvo. Obdivuje prácu týchto usilovných letúňov a tak si založil na sociálnej sieti aj účet, kde sa venuje len tomuto hobby. Stáča med, vyrába medové sviečky aj balzamy na pery a ukazuje ľuďom, čo včelárstvo obnáša. Dokonca mu z času na čas pomôžu aj jeho deti - Martinko, Ema a Adam.

Martin Nikodým bol na výlete v Londýne pred 26-imi rokmi, Teraz si výlet zopakoval.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CdOivsorKyy/

Už trocha dospelý

A práve za posledným z menovaných detí sa nedávno vybral do Londýna. Tam totiž jeho najstarší syn Adam študuje. Anglickú metropolu však moderátor navštívil spolu s kamarátom aj pred 26-imi rokmi a keďže sa opäť spolu ocitli na tom istom mieste, urobili si aj rovnaké fotky ako v minulosti.

Martin Nikodým takto oslavoval s dcérou jej 18. narodeniny.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CcyKrQMqn-X/

"Nájdi pár rozdielov. Dvaja kamaráti navštívili po 26 rokoch to isté miesto. vtedy som bol mladý, bezdetný muž. Dnes som už trocha dospelý muž, ktorý prišiel pozrieť svojho syna, ktorý tu študuje. Ten pocit je prenádherný," napísal Martin. Spoznali by ste ho na starých fotkách?

Fotku mladučkého Martina Nikodýma nájdete v galérii.