Ide jej karta! Keď Dominika Cibulková ukončila úspešnú tenisovú kariéru, na prvé miesto v jej živote sa dostala jej rodina a tu sa jej darí tiež viac než dobre. Najprv privítali v rodine prvorodeného syna Jakubka, a teraz k nemu pribudla vytúžená dcérka Nina. Pár hodín pred narodením Niny Dominika skonštatovala, že zatiaľ sú u nich doma v prevahe muži. . "A ako vyzerajú vaše sobotné ránka? U nás 6.06 budíček z detskej "mamikaaaaa - tatikoooooo" , ale chlapci ma ako gentlemani nechali vyspať do 9hod a potom som sa k nim pridala a takto nejako to vyzeralo. Ešte stále sú v prevahe, ale už o pár dní sme fifty-fifty."

Teraz je už stav nich doma vyrovnaný a Dominika má už tiež parťáčku. Jej Nina sa narodila v nedeľu, a kedysi sa zvyklo hovoriť, že z dievčat narodených v nedeľu budú parádnice. Nuž, nebolo by vôbec čudné, keby z Dominikinej dcéry vyrástla parádnica, veď by  mala byť aj po kom, jej slávna mamina je známa svojou záľubou v móde.

FOTO Dominika má už dcérku doma!

Keďže pôrod Niny prebehol nečakane rýchlo, Dominika už má svoju dcérku doma. Na sociálnej sieti sa pochválila, do čoho svoju dcérku vyobliekala na jej cestu z pôrodnice domov. A pridala aj prvý záber jej dcérky doma v luxusnej kolíske, v ktorej jej malá Nina bude hovieť, veď pozrite FOTO v GALÉRII.