To nevymyslíš, to je život! Českému hercovi Jiřímu Mádlovi sa nedávno podarilo šokovať, a to hneď dvakrát. Prvýkrát šokoval, keď sa prevalilo, že sa stal otcom. Keď sa rozniesla správa, že Jiří Mádl zo Snowboarďákov, podobne ako jeho parťák Vojtěch Kotek sa stal otcom syna, všetkých to poriadne prekvapilo. Mádl si totiž svoje súkromie úzkostlivo stráži, a tak si nikto nič nevšimol. Po počiatočnom šoku sa však všetci začali zaujímať o matku jeho syna.

A tu sa podarilo Jiřímu Mádlovi šokovvať druhýkrát. Vedelo sa totiž, že minulý rok Jiří tvoril oficiálny pár so srbskou stylistkou Andrijanou Trpkovič. Tá kedysi pred rokmi chodila aj s Vojtom Kotkom. S tou bol Mádl vlani koncom júla ešte na spoločnej dovolenke, a fotkou, ktorú urobila práve Andrijana, sa pochválil aj na sociálnej sieti. Lenže u tej akosi nikto nezaregistroval, že by bola tehotná. Navyše, keď sa prevalila táto radostná správa a mnohí sa domnievali, že matkou Mádlovho syna je práve ona, radšej sa stiahla do úzadia. Ako sa podarilo zistiť, pár s Mádlom už Andrijana netvorí.

FOTO Andrijana Trpkovič a matka Mádlovho syna. Aj vy ste si všimli, že...?

Potom však zdroj z okolia Jiřího Mádla prezradil viac. „Áno, Jirkovi sa naozaj narodilo dieťa. Matkou však nie je Andrijana Trpkovič, ale úplne iná žena, s ktorou mal nezáväzný pomer. Netvoria spolu pár, ale Jiří ju chce podporovať a svojho syna zabezpečiť.“ Pikantné na celej veci je, že v čase, keď bol Jiří na dovolenke s Andrijanou, dotyčná mladá žena už bola podľa prepočtov tehotná, dokonca sa krátko na to na sociálnej sieti pochválila fotkami s tehotenským bruškom, pozrite FOTO v GALÉRII. Jiří Mádl o matke svojho syna mlčí ako hrob, no informáciu o jej totožnosti „prepálil“ jeho blízky človek. Budete len pozerať, kto je to.

Vieme, kto je matkou Mádlovho syna. Čítajte! >>>