Možno aj vy ste niekedy prišli do kaderníckeho salónu s jej obrázkom a žiadali kaderníčku, aby vás ostrihala presne takto. Na túto tému vtipkuje aj samotná Meg. Vraj tiež chodieva do kaderníctva so svojou fotkou – urobte zo mňa túto ženu.

Nie je to také zlé

Za účesovú ikonu patrí aj Jennifer Aniston. Akurát že tá zhruba raz ročne nejaký ten film nakrúti. Jej staršia kolegyňa však naposledy stála pred kamerou v roku 2015. Je pravda, že minulý týždeň oslávila už päťdesiate deviate narodeniny, na ukončenie kariéry je to však predsa len priskoro. Najmä keď rozhodne nie je zabudnutou hviezdou napriek tomu, že dávno nefilmuje.

Zlé jazyky tvrdia, že režiséri stratili o herečku záujem, pretože prepadla plastikám a trochu to s nimi prehnala. Je pravda, že sa objavili snímky, kde vyzerala ako vlastná karikatúra, ale to je minulosť.

Prešitá tvár si sadla, kačacie pery spľasli a treba uznať, že Meg rok pred šesťdesiatkou vyzerá výborne. Má dievčenský šmrnc aj štíhlu postavu, ktorú predviedla nedávno na dovolenke v talianskom Portofine.

Vyzerá to, že herečka sa stiahla do úzadia z vlastnej vôle. „Som slávna vlastne už od čias dospievania a chcem zaplniť niektoré prázdne miesta, ktoré kvôli tomu vznikli. Som slobodná a šťastná,“ povedala pred časom v jednom z rozhovorov.

Susedka Harryho a Meghan

Pracovať evidentne nemusí, lebo zarobené má a finančnou núdzou netrpí. Veď vo februári si kúpila luxusný dom v Los Angeles za viac než päť miliónov dolárov a v lete dokončila rekonštrukciu. Podľa fotiek má rozprávkové sídlo, navyše s pridanou hodnotou. Keď objekt kupovala, netušila, že susednú rezidenciu si krátko po nej kúpi britský kráľovský pár, princ Harry s Meghan. Ktovie, možno už spolu grilujú.

Presladený miláčik

Meg si vo filme určite kráľovsky zarobila. Preslávili ju romantické komédie a treba uznať, že je kráľovnou tohto žánru. Dokonca za tie najslávnejšie bola tri razy nominovaná na Zlatý glóbus pre najlepšiu herečku. Hoci napokon cenu nezískala ani raz, útechou jej môže byť, že snímky Keď Harry stretol Sally, Samotári zo Seattle či Láska cez internet stále bavia.

Čo sa týka filmov, mala Meg šťastie i na partnerov. Najmä na jedného, Toma Hanksa. Ľúbostný vzťah prežili v „samotároch“ aj na „internete“ a zaujímavé je, že si spolu zahrali aj zatiaľ v jej poslednom filme z roku 2015, Listy z vojny. Možno sa ešte niekde spolu objavia. Koniec koncov, nedávno sa na plátno vrátila aj Michelle Pfeiffer, tak dúfajme, že sa napokon zacnie aj Meg.

Mimochodom, vedeli ste, že mohla byť novinárka? Chýba jej jediný semester. Školu nedokončila, lebo začala nakrúcať. Upísala sa totiž nekonečnému seriálu As The World Turns, ktorý nakrúcali od roku 1956 do 2010. Ona v ňom vydržala dva roky. Odišla za lepším. V Top Gun si zahrala s Tomom Cruisom a v sci-fi Vnútorný vesmír ju režíroval Steven Spielberg. Dostala sa teda medzi prvú ligu. Na nakrúcaní navyše spoznala Dennisa Quaida, s ktorým má dnes už dospelého syna.

Namiesto svadby rozchod

Bohužiaľ, ukázalo sa, že herec nepatrí k verným mužom, a po desiatich rokoch sa manželstvo rozpadlo. Nebolo ideálne, lebo aj kráska hľadala útechu v inom náručí. Pri nakrúcaní sa zamilovala do Russella Crowa a rozhodla sa rozviesť. Myslela si, že gladiátor si ju vezme za ženu, lenže ten po manželských okovách netúžil a opustil ju. Boľavé srdce si liečila v náručí Matta Dillona či Johna Cusacka, no dlhodobý vzťah nadviazala až s hudobníkom Johnom Mellencampom. Hoci sa predvlani zasnúbili, do roka sa namiesto svadby rozišli. Odvtedy sa po herečkinom boku neobjavil žiadny muž. Možno aj preto by sa mala vrátiť pred kameru. Ktovie, či by na pľaci nestrela novú lásku.