Po dvoch rokoch sa vraciate na obrazovku – bolo pre Vás ťažké odtrhnúť sa od malej dcérky a vrátiť sa do práce?

My už máme logistiku zvládnutú, pretože som po pôrode mala ešte pred sebou posledný ročník na vysokej škole. Po večeroch som teda musela hrávať v divadle, občas som aj niečo nakrútila, dokonca sa mi podarilo točiť pre Netflix, čo bola pre mňa veľká skúsenosť. Môžem za to ďakovať Margarétke, pretože bola od narodenia bezproblémové dieťatko. Práve vďaka tomu som si občas mohla dovoliť „odskočiť“ na pľac, mala som to ako psychohygienu. Ponuke účinkovať v seriáli Nový život som sa veľmi potešila, pretože som sa stretla po dlhom čase s kolegami a kamarátmi a zažila som naozaj krásne dni so skvelou partiou ľudí.

Pri nakrúcaní Nového života v Borinke mala Viktória aj kolegovia pod oblečením výhrevné vankúšiky.
Zdroj: tv joj

Čo konkrétne ste nakrúcali pre Netflix?

Tesne pred začatím pandémie u nás prišla točiť kanadská produkcia na Slovensko seriál Van Helsing, kde som vyhrala kasting na jednu postavu. Ešte o tom nemôžem veľmi hovoriť, pretože pandémia nakrúcanie spomalila, ale bolo úžasné byť súčasťou takého veľkého zahraničného projektu a hrať s hereckými hviezdami svetového formátu.

V dnešnej dobe je skôr raritou, keď sa žena stane matkou v mladom veku, rodili ste ako dvadsaťtriročná. Vnímate to skôr ako benefit alebo ste možno mali pocit, že ste o niečo ukrátená?

Od začiatku som to vnímala ako benefit, čo sa potvrdzuje najmä teraz, keď Margarétka vyžaduje veľa pozornosti a my máme dostatok energie sa jej venovať, blázniť sa s ňou, vymýšľať rôzne aktivity a baví nás to. Na vysokej škole sme boli super partia, tak tam som sa vybúrila, myslím, dostatočne.

Dcérka Margarétka
Zdroj: instagram/viktoriavaluchova

Pokračovanie na ďalšej strane.