Tinin život nie je jedna šťastná priamka, napokon, to sa podarí málokomu. V roku 2013 sa rozišla s futbalistom Richardom Lásikom, s ktorým mala v tom čase iba deväťmesačného syna Lea.


V máji roku 2014 si ale sklamanie vyliečila manželstvom s raperom Separom. Sobáš prebehol v tajnosti, o tom, že sa vydáva nevedeli vraj ani je blízki kolegovia zo speváckej súťaže Hlas, ktorú moderovala. No a vo februári 2015 sa im narodila dcérka Tia Lilli Anna.


Tinu potom prevalcovala vážna choroba, skleróza multiplex, kvôli ktorej sa vytratila zo šoubiznisu. Rozruch spôsobila tým, že odmietla liečbu. Začala sa orientovať na alternatívne vzdelávanie detí.

Fanúšikov potom Tina sprevádzala svojím hľadaním koreňov v Afrike, ukázala otca a ďalších príbuzných. V apríli 2020 Separ a Tina prišli s pesničkou o rodine ale v auguste ohlásili rozchod. Separ okomentoval dôvod tak, že sa začali venovať rôznym veciam a začali sa vzďaľovať jeden druhému.

Tina v rôznych etapách života viackrát vymenila účes (viac foto vo fotogalérii). Mala rovné vlasy aj afroúčes a teraz sa zmenila opäť. A radikálne! Fanúšičkám pripomína Whitney Houston alebo Jennifer Lopez. Čo si myslíte vy? Hlasujte pod fotoragfiami.

Jennier Lopez a Tina.
Jennier Lopez a Tina.
Zdroj: archív, instagram
Whitney Houston a Tina.
Whitney Houston a Tina.
Zdroj: archív, instagram
Anketa
Podobá sa Tina viac na Jennife Lopez alebo na Whitney Houston?
  • 75%
  • 25%