Twiinska Veronika Nízlová si po rozvode s manželom Tomášom Krúpom veselo užívala život slobodnej ženy. Pred pár mesiacmi verejnosť šokovala zábermi tehotenského bruška a radostnou novinkou, že sa čoskoro stane mamou. Keďže po boku nemala oficiálneho partnera, hneď sa začalo špekulovať, kto môže byť otcom dieťaťa. Túto informáciu sa však rozhodla nechať pre seba: „Hoci s ockom dieťatka nie sme spolu, vždy mu budem vďačná za tento dar. Dohodli sme sa, že jeho meno nebudem zverejňovať. Tak­isto rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života. Želám mu všetko dobré.“

Ženy zvládnu všetko

Údelu slobodnej mamičky sa však ani zďaleka nebojí. „My ženy zvládneme absolútne všetko, takže ja sa na túto rolu neskutočne teším a dokonca tým, že máme už od Lindušky (dcéra jej sestry Daniely, pozn. red.) zabehnutý systém, myslím si, že zvládnem naozaj všetko a som na všetko pripravená,“ prezradila nám v rozhovore. Namiesto obáv sa tak sústreďuje na najkrajšie obdobie vo svojom živote a naplno si užíva tehotenstvo.

Tešila sa

Hoci príchod dieťaťa v tomto životnom období zrejme neplánovala, verí tomu, že všetko je tak, ako malo byť. Mamou sa túžila stať odjakživa. „Keď som sa dozvedela, že som tehotná, veľmi som sa tešila. Myslím, že každá žena sa túži skôr či neskôr stať mamou, a myslím, že tá malá dušička sa vypýta presne v ten správny čas,“ reagovala na otázku, či ju tehotenstvo prekvapilo.

Cítim sa skvele

Napriek prvotným obavám a varovaniam z okolia o nevoľnostiach a ďalších peripetiách spájaných s očakávaním prírastku si svoj stav nevie vynachváliť. „Najviac ma na tehotenstve prekvapilo, že sa cítim veľmi dobre, že mi nebývalo zle. Mnohé ženy ma strašili nevoľnosťami. Každý sa ma pýta, ako sa cítim, aký mám priebeh, a potom sú prekvapení, keď im poviem, že super. Čakala som, že mi bude zle, ale je to skvelé. Všetko je veľmi individuálne, podobne aj pôrod, ale ja sa nebojím, som jednoducho nastavená tak, že všetko dopadne najlepšie,“ priznala sa nám.

Dieťatku sa zvykne prihovárať a baví ju sledovať jeho reakcie na vonkajšie podnety či nové chute. Keď si vraj pred časom dopriala sladkosť, akú nejedla už roky, reakcia drobca vraj na seba nenechala dlho čakať. „Hneď sa začalo hmýriť v brušku, reagovalo na novú neobvyklú chuť,“ povedala so smiechom.

Ako sa Veronikine tehotenské bruško zaokrúhľuje, si môžete pozrieť TU >>>

Sexi FOTO krásnej Twiinsky si pozrite TU >>>

Veroniku v plavkách nájdete TU >>>

FOTO luxusu, aký si Veronika užíva hľadajte TU >>>

FOTO Veronikinej neterky nájdete TU! Aha, ako vyrástla >>>

Pohlavie dieťatka sa dozviete na ďalšej strane >>>