Po smrti Karla Gotta získala vdova Ivana nemalý majetok, a nielen ten hmotný. Najväčšou devízou je slávne meno jej manžela, a preto sa Ivana poistila, aby sa meno Karel Gott mohlo na komerčné účely používať len s jej súhlasom. Nechala si totiž na jeho meno zaregistrovať ochrannú známku. No nedávno zistila, že všetko sa dá obísť...

Taký podraz asi vdova Ivana nečakala. Našli sa totiž ďalší dobráci, ktorí chcú profitovať z mena Karel Gott, a dokonca do toho chceli zatiahnuť aj Dominiku Gottovú. Dvaja známi muži si totiž v Praje otvorili kaviareň, v ktorej sú na stenách nielen fotografie Karla Gotta, ale podávajú v nej aj obľúbení nápoje a jedlá Karla Gotta. Kaviareň nesie názov Café Karel, čo vdova Ivana nemôže napadnúť, no dotyční páni to mali vymyslené tak, že ponúkli Dominike Gottovej, aby kaviareň niesla jej meno v tvare Dominika Gott, len aby v názve mali slávne priezvisko.

Takto to vyzerá v Café Karel! FOTO

Dominike sľúbili vyplácať mesačne istú sumu za "prenájom" jej mena, no tá to napokon odmietla. Zdôvodnila to síce tým, že keďže žije vo Fínsku, nemala by pod kontrolou, čo sa deje v kaviarni nesúcej jej meno. No rozmyslela si to zrejme aj preto, že tento krok by rozhodne neprospel už aj tak pokazeným rodinným vzťahom s jej nevlastnými sestrami a vdovou Ivanou.

Vdova Ivana taký podraz nečakala, pozrite, kto s ňou vypiekol! FOTO

Smutné na celej veci je však to, že jeden z pánov, ktorí takto obišli Ivanu, je človek, ktorý s Karlom Gottom počas jeho života často spolupracoval. A ešte smutnejšie je, že na otvorenie takejto kaviarne im prišiel zahrať dlhoročný kamarát Karla Gotta, pozrite FOTO v GALÉRII, o ktorých pánov ide.