Aneta Parišková sa pred niekoľkými mesiacmi spolu so svojimi synmi presunula za manželom Mirkom na slnečnú Floridu. Našťastie ani v USA nezabúda na svojich fanúšikov a pravidelne ich informuje o svojich zážitkoch spoza veľkej mláky. Prostredníctvom známej sociálnej siete sa s fanúšikmi podelila, keď sa nechala zaočkovať proti Covidu19. "Florida už očkuje všetkých dospelých obyvateľov, ktorí majú záujem. A tak som už zaočkovaná aj ja. Vybrala som si vakcínu od Johnson&Johnson. Očkovanie tu zabezpečujú nielen zdravotníci, ale napríklad aj vojaci," napísala blondínka na Instagram.

Rovnako sa netajila tým, že jej synovia - Gabriel, Nathan a Daniel si konečne užívajú čerstvý vzuch aj vytúžené športové aktivity. "Ocitli sme sa v situácii, kedy sa dočasný odchod do USA ukázal ako najlepšie riešenie. Teším sa, že tu chlapci chodia do školy a konečne intenzívne športujú," tešila sa spolu s chlapcami. V USA stihli už osláviť aj prvý americký Deň matiek.

Najnovšie sa obľúbená moderátorka pochválila záberom spoza volantu, keďže sa rozhodla uchádzať o americký vodičský preukaz. "Už 30 rokov šoférujem, a predsa som musela opať robiť teoretické i prakticke skúšky na vodičák. Tentokrát floridské pravidlá cestnej premávky, automatická prevodovka, namiesto Favorita “truck” a už aj okuliare," žartovne zdieľala so svojimi priaznivcami.  Pri pohľade na vysmiatu šoférku by zrejme nikto nepochyboval, že rodená Košičanka vyzerá ako skutočná Američanka, veď posúďte sami.

Nečakané FOTO Anety Pariškovej nájdete v našej galérii >>>