V nedeľu všetky mamy na svete oslavovali špeciálny deň. K nim patrí aj hrdá mama troch vydarených synov, Aneta Parišková. Pri tejto vzácnej príležitosti sa neváhala podeliť o krásny záber zo svojho súkromia na Floride. Na lavičke zaliatej slnkom sympatická blondínka pózuje so svojimi najväčšími životnými láskami - Danielom, Nathanom a Gabrielom. Fotka určite mnohých dojala, najmä keď si uvedomili, že títo krásni chlapci mohli o svoju milovanú mamu nedávno prísť. "Šťastný deň matiek," popriala svojim fanúšikom na sociálnych sieťach a tí ju hneď zaplavili srdečnými prianiami i slovami povzbudenia.

 

"Anet, ste matkou čo krásne byť, darom je Vás matiek údel, s detmi sa tešiť, pre ne žiť. Nakrajší pocit na svete, keď dieťatko po prvy krát uzriete, Vám patrí vďaka za tie roky s deťmi prežité. Na svoj krásny údel deň čo deň myslite i keď už vyrástli, pevne ich priviňte. Prijmite kyticu najkrajších kvetiniek, nech Vaša láska k dieťatku nepominie," krásne jej zavinšovala fanúšička Michaela. "Prajem krásny den a veľmi dúfam, že raz napíšeš raz aj knihu. Myslím, že máš, o čom písať a keď raz bude, určite si ju kúpim," pridala sa Edita. "Krásna rodinka prajem vám len to najlepšie a pevné zdravíčko všetkým," poprial Radovan. 

Hoci sa Aneta nedávno aj s chlapcami presunula do Spojených štátov jej fanúšikovia na ňu zjavne nezanevreli, práve naopak. Navyše Aneta v USA neplánuje zostať na stálo, len ako každá správna mama, chcela pre svojich chlapcov to najlepšie. Teraz si nevie vynachváliť, že sú jej synovia opäť plní energie a entuziasmu. "Nebyť mojej rakoviny a Covidu19 zrejme by sme teraz neboli aj s chlapcami na Floride. Ocitli sme sa však v situácii, kedy sa dočasný odchod do USA ukázal ako najlepšie riešenie. Teším sa, že tu chlapci chodia do školy a konečne intenzívne športujú," pochválila sa pred časom na sociálnej sieti.

Dojímavé FOTO nájdete v galérii >>>