Dominika Cibulková si užíva materstvo plnými dúškami. Pri druhom dieťati je z nej už skúsená mamina, a tak všetko zvláda s prehľadom, z ničoho si nerobí ťažkú hlavu. To sa potom premieta do celkovej pohody. A že je Dominika v pohode, vidno aj na nej samotnej. Keď sa nedávno pochválila svojou selfie, vidno, že dva mesiace po pôrode vyzerá naozaj skvelo, pozrite tú figúru...

FOTO Takto vyzerá Dominika dva mesiace po pôrode!

A zmenila sa aj Cibulkovej dcéra Ninka, ktorá rastie ako z vody. Dominika sa na sociálnej sieti pochválila novými zábermi svojej Ninky, ktorá má už dva mesiace. Ninka vyzerá byť pokojné bábätko, klasická „pohoďáčka“. A, samozrejme, ako to už býva, je to tatkovo dievčatko, a svojho ocina Miša má dokonale omotaného okolo prsta, veď pozrite FOTO v GALÉRII.

FOTO Cibulková ukázala Ninu, TOTO hneď všetkým udrelo do očí!

No nielen toto si pozorné fanúšičky na nových záberoch Ninky všimli. Do očí im hneď udrelo, ako sa Ninka už zmenila. Pozrite, FOTO v GALÉRII, ako teraz vyzerá. Neskutočné! Nuž, Dominike a Michalovi sa ich potomkovia vydarili, z Jakubka je už teraz malý fešák a z Ninky tiež rastie kočka.