Bolek Polívka zvykol, že každému zo svojich detí chcel dopriať luxus vlastnej mamy, a takmer mu to vyšlo. So štyrmi partnerkami má spolu šesť detí, a z toho s prvými tromi partnerkami mal skutočne po jednom potomkovi, ale s tou štvrtou, Marcelou Černou, má už tri deti.

Treba podotknúť, že Bolek mal vždy dobrý vkus na svoje partnerky, veď v mladosti to boli vychýrené krásavice, či už išlo o Evelynu Steimarovú, mamu jeho dcéry Annny, Chantal Poullain, mamu jeho syna Vladimíra, alebo o Marcelu Černú, mamu jeho troch najmladších potomkov Jana, Františka a Marianky. A dámy dobre vyzerajú ešte aj dnes po rokoch.

A taktiež aj z Bolka Polívku je na staré kolená štramák, takže keď sa vyskytne príležitosť, vie sa patrične nahodiť. Bolek Polívka nemohol chýbať ani na udeľovaní cien  Českého leva. Na podujatie prišiel s manželkou Marcelou a synom Janom. Kým Bolkovi to pristalo, jeho manželka nemala pri výbere slávnostnej róby šťastnú ruku. Pozrite FOTO v GALÉRII, v čom prišla oblečená.

FOTO Pozrite, aké šaty si obliekla Bolkova žena!

Bolkova manželka prišla v šatách z lesklého lurexového materiálu, ktorý bol navyše posiaty kamienkami, čo jej pridáva jej postave zásadne na objeme, hoci strih s malým výstrihom a splývavou sukňou ako taký nie je zlý.