Tomu sa ani nechce veriť! Dcéra Dary Rolins (50) už vlastní občiansky preukaz. Kde sú tie časy, keď bola Laura (15) malé dievčatko. Vtedy všetci tvrdili, že je to malá Darinka. A naozaj, každý, kto si porovnal fotky Darinky Rolincovej s fotkami jej dcéry Loly, ako jej zvyknú hovoriť, dospel k rovnakému záveru. No ako roky plynuli, začala sa Lola viac podobať na svojho otca Matěja Homolu (49).

Z Laury je už tínedžerka, pre Daru sa je však skvelá parťáčka, s ktorou si perfektne rozumie, takže majú medzi sebou vzťah nielen mama-dcéra, ale aj, dá sa povedať, kamarátsky. No keď pred časom Dara dostala otázku, či by Lauru podporila , keby sa chcela v budúcnosti venovať modelingu, Dara odpovedala veľmi diplomaticky. Potvrdila, že dcéru spolu s jej otcom podporia vo všetkom zmysluplnom. Podľa Dary je jej Laura veľmi rozumné dievča, takže sa určite rozhodne správne.

Dara na nových FOTO s dcérou. Tak predsa je pravda, že...

V každom prípade, Laura je najväčšou láskou v živote jej mamy. Dara svojej dcére k pätnástym narodeninám venovala na sociálnej sieti krásne vyznanie. "Žiaden iný deň pre mňa nemá takú váhu ako deň, kedy sa narodila Lola. Ten deň je práve dnes. 25.3. mi vstúpila do života láska, ktorej sa nevyrovnalo a nevyrovná nič, čo sa stalo pred tým, ani po tom. Od tej chvíle už nič nebolo dôležitejšie, žiadne objatie vrúcnejšie, nič zmysluplnejšie. Moje šťastie narástlo do vesmírnych rozmerov a ja som sa vďaka jej existencii stala lepšou. Vo všetkom:)," napísala šťastná Dara.