Nebolo to tak dávno, čo Lucie Vondráčková svojich fanúšikov na sociálnej sieti prekvapila vtipnými, miestami až infantilnými videami, ktoré sama speváčka nazvala „Magorov“. Spolu s priateľom Zdeňkom a kamarátkou v nich hrajú rôzne scénky, pri ktorých je Lucia učesaná ako desaťročné dievčatko. Lucie s "copíkmi" vyzerala naozaj ako tínedžerka, a aj sa tak správala. Teraz však prišlo k radikálnej zmene a fanúšikovia Luciu v prvom momente ani vôbec nespoznali.

Lucie Vondráčková sa objavila na otvorení výstavy v pražskom Mánese a prítomní sa nestíhali čudovať nad tou zmenou. Dokonca si ju pomýlili s českou herečkou Terezou Kostkovou. A dôvod? Lucie prišla vo svetlom kostýme s lodičkami, ktoré väčšinou nenosí, ale šokovala najmä novým účesom, má tmavšiu farbu a iný strih vlasov a celkovo ich má inak upravené.

Lucie to s novým účesom nevychytala! FOTO

Lucie sa fotkami s novým účesom pochválila aj na sociálnej sieti, a tak sa strhla poriadna mela. Jej skalné fanúšičky Lucii síce lichotili, ako jej nový účes pristane, ale tie odvážnejšie jej rovno napísali, že toto bol krok vedľa. S blond vlasmi vyzerá Lucie podľa nich ako anjel, ale s tmavými ako "usadlá" teta. Faktom je, že nový účes jej zbytočne pridal roky. Ešteže na výstave s Luciou nebol aj jej o 18 rokov mladší priateľ, to by popri ňom vyzerala ako jeho mama, alebo aspoň ako staršia sestra...