Z obrazovky sa divákom prihovára tip-top nastajlovaná a s úsmevom na tvári. Andrea Pálffy-Belányiová je však tiež len z mäsa a kostí.

Aj moderátorka má svoje každodenné radosti i starosti. Problémy nezametá pod koberec, a keby bolo treba, zvlášť v týchto náročných časoch, ktoré žijeme, nemala by žiadny problém ani ostych ísť si po radu k psychológovi.

Už v minulosti tak učinila. Dôvodom bol rozvod s hokejistom Žigmundom Pálffym, no nepridali jej ani zdravotné problémy milovanej dcéry Saskie.

Iná doba

Andrea z vlastnej skúsenosti vie, aké je dôležité hovoriť o tom, keď duša bolí alebo keď človek nevie nájsť odpoveď na podstatné otázky. I preto sa stala jednou z tvárí charitatívneho kalendára TV JOJ, ktorý poukazuje na duševné problémy.

„Treba dostať do povedomia témy, ktorými sa ľudia trápia, a pomôcť im. Sú generácie, najmä staršie, ktoré ich neberú až tak vážne a sú to podľa nich len nejaké ,moderné vymýšľance‘,“ hovorí pre Šarm Pálffy-Belányiová a dodáva:

„Bohužiaľ, je iná doba, ľudia majú rôzne trápenia a prežívajú ťažké chvíle, ale nikto o tom nemusí vedieť, pretože navonok vyzerá všetko v poriadku,“ upozorňuje hviezda z Koliby s tým, že napríklad ani naoko dokonalý život nemusí znamenať, že dotyčný je naozaj šťastný a spokojný.

Ale ak budeme všímavý k samému sebe a aj k okoliu, mnohé ťažké situácie sa dajú zvrátiť. A, samozrejme, treba myslieť na to, že rovnako ako s boľavým zubom ideme k zubárovi, s boľavou dušou treba ísť k odborníkovi.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.