Módny dizajnér pripravil v historických priestoroch Dvorany na ministerstve kultúry naozaj famóznu šou Drama, ktorá si vyslúžila na záver nadšené výkriky hostí, hladných po móde. K francúzskemu šampanskému, ktoré sa podávalo už pri príchode, pridal defilé 28 modelov v čiernej a červenej farbe.

Prehliadka novej kolekcie módneho návrhára Fera Mikloška.
Zdroj: MATEJ KALINA

Modelky kráčali za zvukov klasickej hudby - Beethovena, Verdiho a Wagnera, čo len umocňovalo zážitok. Klasiku v spojení s módou vie oceniť aj moderátorka Alena Heribanová, ktorá nechýbala v prvom rade, spolu s partnerom Konradom Kreuzerom. TO, že sa jej modely páčili, bolo jasné už z jej nadšeného potlesku a výkrikov, ktorými sa pridala k iným.

S Ferom Mikloškom sa pozná roky, ušil pre ňu množstvo šiat, ktoré využila v práci, v spoločnosti ale aj v súkromí. "Obliekol ma aj na svadby oboch mojich dcér. Vždy som sa v jeho modeloch cítila dobre a komplimenty, ktoré som dostala, patrili predovšetkým jeho kreativite," povedala nedávno Šarmu, keď bola v Mikloškovom ateliéri skúšať šaty, ktoré si vo štvrtok večer obliekla na jeho prehliadku. V zlatých šatách s textúrou a nariasenou sukňou vyzerala naozaj skvelo. FOTO VO FOTOGALÉRII.

Po skončení prehliadky si nenechala ujsť možnosť zagratulovať návrhárovi k úspechu a pri poháriku šampanského sa s ním aj pozhovárala. Z giest bolo jasné, že sú si kamarátsky blízki. Pozrite sa, ako sa spolu bavili a ako jej to pristalo s partnerom. FOTO NÁJDETE VO FOTOGALÉRII.