Adriana Kmotríková sa v decembri 2019 definitívne rozhodla opustiť prácu moderátorky jojkárskeho spravodajstva a vrhnúť sa do menej prebádaných vôd.

Televízna hviezda šokovala, keď sa vlani v živom vysielaní Novín emotívne rozlúčila s fanúšikmi a s mohutnou kyticou i darčekmi odkráčala k svojmu fáru, aby naposledy zakývala bývalým kolegom z Koliby. Tí jej zaželali veľa šťastia.

 

Bolo vidieť, že hviezda jej významu im bude chýbať. Veď patrila k vlajkovým tváram Jojky.

“Vyše 15 rokov som si s radosťou večer čo večer sadala za moderátorský pult. Milovala som tú prácu, živé vysielanie, divákov. Nebolo jednoduché rozhodnutie vzdať sa tejto práce. Ale rozhodla som sa odísť tam, kde môžem naozaj pomôcť,” hodnotí pre Šarm s odstupom času svoje rozhodnutie Kmotríková. 

Adriana skrátka mala na to dobrý dôvod... 

Pokračovanie na nasledujúcej strane.

Túžim po zmene

Najskôr to bolo zahalené rúškom tajomstva. Presne pred rokom sa moderároka vyjadrila v Šarme takto:

“Túžim po zmene. Po ťažkých obdobiach, ktoré som prekonala, sa cítim byť zdravá, plná energie a radosti zo života, a preto som dospela k rozhodnutiu, že teraz je ten čas, keď sa môžem začať venovať niečomu novému. A teším sa na to,” povedala nám vtedy odhodlaná moderátorská hviezda. 

Život šarmantnej blondínky, ktorý sa vlani v lete prehupol do jubilejnej päťdesiatky, odvtedy už nie je ako predtým a následné okolnosti ho prekopali od základov.

Kmotríková si po vyzlečení jojkárskeho dresu dopriala niekoľko týždňov voľnejší režim. V hlave mala množstvo nápadov, kam posunie svoju kariéru.

Najviac sa skloňovala marketingová sféra, či charita spojená s televíznou obrazovkou. Lenže v dobe, keď  sledovanosť diktuje obsah, nebolo ľahké nájsť takéto uplatnenie. 

S pomocou ex manžela

Adriana si však aj po rozvode udržala korektné vzťahy so svojím ex Ivanom Kmotríkom, ktorý je i napriek rôznym šumom okolo predaja TA3 jej “konečným užívateľom výhod”, ako v novembri priznala generálna riaditeľka toho média na Stratégiách.

Inými slovami - podnikateľ je jej majiteľom, a tak filantropické cítenie matky jeho troch detí prirodzene našlo odozvu v spomínanej televízii.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.