Rodáčka zo Švajčiarska oslávila v zime štyridsiate tretie narodeniny, ale jej dokonalá postava v bikinách tomu vôbec nenasvedčuje. Michelle Hunziker má len na Instagrame takmer päť miliónov fanúšikov a nakoľko vie, po čom muži túžia, zábermi v plavkách ich zásobuje často.

Kto by ho neukázal?

Vychytená moderátorka miluje šport a je to na jej postavičke vidieť. Dokonalé bruško, stehná či zadok bez náznaku celulitídy, zvodný dekolt – kto by také telo neukazoval? Akékoľvek bikiny si Hunziker oblečie, vždy je to na jednotku, nadchýnajú sa nad jej telom viaceré slovenské aj svetové weby o celebritách.

Modelka Michelle Hunziker na Miami.
Modelka Michelle Hunziker na Miami.
Zdroj: acs

Žije s Trussardim

Ide zväčša o zábery z Talianska, kde krásna trojnásobná mama žije. Spolu s manželom, Tomasom Trussardim a ich dvoma malými dcérkami majú domov v Miláne. Časté sú preto najmä zábery z talianskych pláží, ale krásna blondínka rada dovolenkuje aj na brehu jazera Como.

Porodila Auroru

Okrem dvoch malých dcér má slávna blondínka aj dospelú dcéru Auroru, ktorej otcom je taliansky spevák Eros Ramazzotti. S ním žila štyri roky, potom sa ich cesty rozišli...