Obľúbený herecký pár sa minulý rok dočkal predčasného vianočného darčeka. Len deň pred Vianocami sa komička stala mamou a manželovi Michalovi Kubovčíkovi (38) porodila syna Rudka. Tento rok mu už ukázala vianočné trhy. Našťastie sa tam vybrali skôr, než došlo k výbuchu, ktorý zdevastoval tri stánky a luxusnú kaviareň.

Zuzana sa na vianočných
 trhoch zastavila pri
 drevených ozdobách
 a výstredných čapiciach.
Zuzana sa na vianočných trhoch zastavila pri drevených ozdobách a výstredných čapiciach.
Zdroj: Archív

Nezabudnuteľné Vianoce

Presne pred rokom prežívali Kubovčíkovci naozaj netradičné Vianoce, v pôrodnici. Hrdý otecko bol manželke aj synovi nablízku deň i noc. V nemocnici totiž aj prespával! Na prominentné dieťa sa sem prišli pozrieť aj ich rodinní priatelia, tenistka Dominika Cibulková s manželom Michalom Navarom.

Na vnúča bol, prirodzene, zvedavý aj dedko, známy hudobný producent Jozef Šebo, ktorý na Štedrý deň na kliniku prišiel aj s nádobou, kde mamičke a zaťovi zrejme priniesol dobroty zo štedrovečerného stola.

Herečka sa
 momentálne
 venuje
 hlavne
 rodičovským
 povinnostiam.
Herečka sa momentálne venuje hlavne rodičovským povinnostiam.
Zdroj: Archív

Obzerala si čiapky

Rudko už o pár dní oslávi prvé narodeniny. Zdá sa, že herečka mu dopraje čerstvý vzduch, aj keď vonku nie je dvakrát príjemne. My sme ju stretli uprostred týždňa v centre Bratislavy, ako sa s ďalšou mamičkou prechádzajú po námestí, kde sú vianočné trhy.

Keďže vonku bolo dosť chladno, medzi stánkami bolo menej ľudí, a mamičky nemali problém prejsť aj s kočiarmi. Zaujali ich najmä stánky s hračkami a huňaté čiapky, no stále kontrolovali, či na ratolesti nefúka studený vietor.

Stíha aj pracovať

Zuzana vyzerala výborne, neustále sa usmievala a na roztomilosti a mladistvom vzhľade jej pridali aj dva zapletené vrkoče, ktoré trčali spod čapice. Vidieť, že prežíva krásne obdobie. Darí sa jej totiž nielen v súkromí, no aj v práci.

Raz až dvakrát týždenne chodí natáčať komediálny seriál Horná Dolná a dvakrát do mesiaca si odbehne aj do televízie nakrúcať reláciu Inkognito. Zdá sa, že s manželom sú dobrí manažéri a vedia si naplánovať harmonogram stráženia malého Rudka.