"Toľko krásnych miest je ma tej našej Zemi. Ostrov Nusa Penida skrýva krásne pláže. Majú iba jednu chybu. Musíte si to k ním odšľapať. Najprv po schodoch, potom po kameňoch a ku koncu cesty strminy jak hovado už iba s lanami miesto zábradlia," zaspomínala si Zuzana Vačková na svoj pobyt na opačnom konci sveta.Z Bali a Indonézie si herečka priniesla veľa zážitkov a pokory, už je však opäť na Slovensku, kde zažíva vlnu horúčav. A nie sú iba z rozpáleného Slnka.

"Zvládnuť tieto horúčavy mi dáva zabrať. A keď sa k tomu pridajú aj návaly, ktoré skrátka v obdobi menopauzy prichádzajú, to môže byť na nevydržanie. Ak ma sledujete a už sa o klimaktérium začínate zaujímať, lebo sa vám už pomaly začína hlásiť, tak ste zrejme zaregistrovali prírodný výživový doplnok vyrobený z peľového zrna, ktorý vám pomôže prejsť obdobím prechodu s gráciou," prezradila Zuzana Vačková, ktorá na niektorých svojich záberoch odhaľuje viac akoby chcela.

Raz kozmetika, inokedy treska

Hamish Pringl napísal knihu Celebrity sells, kde tvrdí, že ľudia sa so celebritami pri nákupoch stotožňujú. Zrejme si ju prečítala aj Zuzana Vačková. Množstvo jej príspevkov na sociálnej sieti totiž obsahuje nenápadnú reklamu. Raz je to kozmetika, inokedy krmivo pre psov, či tresku. Zaberá to? Prieskum agentúry Millward Brown hovorí, že reklamy s celebritou sú len priemerné. A dokonca sú menej presvedčivé ako tie s neznámymi tvárami.

Zuzana Vačková.
Zdroj: Instagram_zuzana_vackova

Zuzana Vačková vešia na sociálnu sieť aj zábery, na ktorých hrdo ukazuje ženské krivky. Vystavuje na obdiv dekolt, ploché brucho a pevný zadok. Figúru však nemá zadarmo. Pravidelne behá a cvičí, snaží sa na svet pozerať s úsmevom. Pravdou ale je, že na snímkach, kde v ruke drží reklamné predmety, si muži všímajú niečo iné, než krémy...