Populárny český zabávač Dan Nekonečný († 52) nás navždy opustil. Šoumena, speváka a tanečníka našli mŕtveho zdravotníci v jeho dome v pražskej časti Řeporyje a údajne v jeho kúpeľni. „Môžeme potvrdiť, že sme na ulicu Na Vrchu na žiadosť Polície Českej republiky v utorok po 11.00 h vyslali koronera k úmrtiu 53-ročného muža," informovala portál blesk.cz hovorkyňa pražskej záchranky. 

Pre Blesk prehovorila aj spevákova bývalá priateľka Zuzana Kardová, ktorá s ním žila takmer dvadsať rokov.  Potvrdila, že Dan Nekonečný trpel epilepsiou, ale neliečil sa a navyše pil alkohol. Pohreb by mal byť v krematóriu a speváka pochovajú zrejme v jeho zlatom obleku.

Aj hrobár

Miloval žltú farbu, extravagantné veci, tvár mal natretú zlatou farbou a posiatu flitrami, nosil so sebou pyrotechniku či plyšové hračky. Celé Česko aj Slovensko poznalo jeho vrrrrr, ktoré vkladal do každej vety. Okrem speváckej kariéry pôsobil aj ako herec. Spoločne s Bolkom Polívkom a Zuzanou Stivínovou si zahral napríklad v komédii Eliška má ráda divočinu.

Objavil sa aj v 
 Inkognite.
Objavil sa aj v Inkognite.
Zdroj: TV joj

FOTO: Maroš Šefčovič sa buchol po vrecku. Bolestné pre manželku za ťažké chvíle

Pred dvoma rokmi prijal pozvanie aj do divákmi obľúbenej relácie Inkognito ako tajný hosť. Diváci tak zažili poriadny hurikán zábavy. Kým sa stal hudobníkom a zabávačom robil vraj viacero profesií, bol dokonca pomocníkom v pôrodnici aj hrobárom.

Dodával ľuďom 
 energiu.
Dodával ľuďom energiu.
Zdroj: TV Markíza

Bruno Ciberej otvorene o svojej chorobe: Musel sa s tým psychicky vyrovnať!

Jeho top hlášky:

"Nikto nevie, ktorý deň je jeho posledný a zaoberať sa nejakým dátumom je strata času. Užívajte si každý deň ako by bol posledný."

"Človek je predurčený pre rozkoš zo života a absolútnu slobodu."

"Moja životná filozofia znie: Človek je zrodený z rozkoše svojich rodičov a je predurčený a stvorený k tomu, aby rozkoš prežíval a užíval si život, nielen ho prežíval."

"Najväčšia pohoda a nabíjačka je príroda."

"Úplne som pochopil svet žien."

"Do zahraničia sa najradšej vraciam na ostrov Kanai v Polynézii, mám tam kamarátov šamanov a božskú prírodu."

Na otázku, či verí, že hriešnici skončia v pekle a ostatní v nebi a kde raz skončí on, odpovedal:  "Nech sa ktokoľvek ocitne kdekoľvek, môžete si byť úplne istí, že sa stretne so mnou a ja mu stvorím raj tam, kde práve bude."

PRIPOMEŇTE SI ÚLETY NENAPODOBITEĽNÉHO SPEVÁKA VO FOTOGAlÉRII TU.