Po tom čo Evelyn po štyroch rokoch skončila na Farme, akoby sa po nej zľahla zem. Ukázalo sa, že prežívala ťažké obdobie.

Je to strašidelné!

"Bojovala som mesiace s depresiami a každý kto to zažil vie, že sa to zdá byť vždy ako prehraný boj… ale nie je. Ide to pomaličky a veľakrát spravíte jeden krok dopredu a tri kroky vzad, ale predsa sa hýbete a aj to je dobré. Je to strašidelné v tom, že necítite žiadnu radosť," napísala Evelyn šokujúce priznanie. A bola ešte detailnejšia.

"Cítite len beznádej a pre nás emotívnych je necítiť žiadnu emóciu ako hotové peklo… ale veľmi mi pomáhalo, keď moji priatelia a rodina boli pri mne a nebáli sa mi povedať ( 1000 krát dookola), že to prejde a že raz bude dobre (aj keď som tomu neverila). Po mesiacoch prichádzajú dni, keď naozaj dobre je … Tak len, že trpezlivosť prináša nielen ruže, ale aj pokoj na duši. Troška som vystúpila z bežného kolotoča a pripomínam si v čom všetkom vie byť život krásny … možno nie je nádherný každý deň, ale o to viac si vážim keď také sú," prehovorila úprimne čím určite pomohla mnohým, čo prežívajú rovnaké peklo.