Pred rokmi si vychytená vizážistka a influencerka dala chirurgicky napumpovať vnady. K tomu sa pýšila vyšportovanou postavou a nádhernou tvárou, takže o sexi vzhľad bolo postarané. No pred pár dňami vyšlo najavo, že Luciu jej prednosti poriadne potrápili.

Aktuálne trávi blondínka s rodinou čas v Thajsku, kde si vybudovala prechodný domov. Na ostrove Koh Samui vlastní krásnu vilu a dcérke Lýdii tak dopriava detstvo v teple aj počas zimných mesiacov. Pred pár dňami dala sledovateľom na Instagrame možnosť položiť jej otázky, a tak sa verejnosť dozvedela šokujúce informácie. Lucia začala chodiť do školy, aby sa naučila thajsky, no má aj iný dôvod – učí sa, keďže nemôže športovať.

Po tomto ozname sa roztrhlo vrece s otázkami, čo jej bráni vo vykonávaní fyzickej aktivity. Vizážistka priznala, že musela pod nôž a tým ešte viac rozvírila zvedavé otázky. „Mala som veľmi náročnú operáciu. Už je to nejaký čas a rekonvalescencia je naozaj zložitá. Božeee! Už som veľa zažila… A vďaka operácii ešte veľa zažijem…“ priznala a šokovala aj priloženou fotografiou roztrhnutého prsného implantátu. K šokujúcemu obrázku pridala aspoň ubezpečenie, že je v poriadku, a textom „do tretice všetko dobré“ možno chcela naznačiť, že pre prsia si musela pod skalpel ľahnúť až trikrát.