Moderátorka sa teší zo svojej šiestej sošky OTO.  Za rok 2019 ju získala za to, že si v priamom prenose vo vysielaní diskusnej relácie nasadila rúško a vyzvala k tomu aj svojich hostí. Ukázala tým, že rúško nie je hanba. Keď si preberala cenu, symbolicky ju venovala rodičom Jána Kuciaka a mame Martiny Kušnírovej, ktorí boli zronení z rozsudku v kauze vraždy ich syna. Objednávatelia vraždy stále nie sú vzatí na zodpovednosť.

Zlatica si OTO-a prezala v krásnej čiernej róbe. Až teraz prezradila, čo bolo za jej výberom. Piatich OTO-v preberala v šatách od jej priateľky, návrhárky Jany Pištejovej. "Tentokrát som to ale časovo vôbec neodhadla. Janka finišovala Bratislavské módne dni a ja som sa spoliehala na šaty, ktoré som nakoniec zabudla v našom dome mimo Bratislavy," zverila sa na instagrame.

A tak deň pred akciou zavolala známej, majiteľke svadobného salóna, že potrebuje expresnú pomoc. "Poslala mi 4 krásne šaty, z ktorých som si hneď bez skúšania vybrala tieto. A to som ani netušila, že je to jediný exkluzívny čierny kúsok svadobnej kolekcie svetovo známej značky," priznala s tým, že salón ponúka aj spoločenské šaty. Zlatica, podľa majiteľky salóna Veroniky, predviedla tento model ako prvá na svete. FOTO MODELKY AJ ZLATICE VO FOTOGALÉRII.

Anketa
Páčia sa vám čierne svadobné šaty?
  • 22%
  • 78%