Vzťah s Polinou netrval príliš dlho. Zoznámili sa na jar tohto roku a veľmi rýchlo sa zasnúbili. Teraz je všetko úplne inak. Polina tvrdí, že nebol ten správny čas na zásnuby ani na svadbu. Dokonca vyhlásila, že plánovanie takýchto krokov bolo čisté bláznovstvo. Záujem médií a nekonečné spory Johnnyho s jeho bývalou manželkou Amber Heard (33) boli pre ňu neprijateľné, preto radšej doslova utiekla nielen od herca, ale aj z krajiny. Údajne plánuje venovať sa radšej len svojej tanečnej kariére a o bývalom snúbencovi už nechce ani počuť.

 

Kto koho týral?

Poline sa niet čo čudovať. Spory medzi Johnnym Deppom a jeho bývalou manželkou Amber sa ťahajú už niekoľko rokov. Manželská idylka trvala 18 mesiacov a odvtedy vedú doslova vojnu. Začala sa nielen rozvodovým konaním, ale najmä obvinením Johnnyho z týrania a domáceho násilia. Manželov nakoniec rozviedli, uzavreli sa dohody a všetko sa zdalo v poriadku. Až do konca minulého roku, keď sa Amber označila v médiách za obeť domáceho násilia. Meno svojho ,,tyrana“ síce nepovedala, ale všetkým bolo jasné, o kom hovorí. Voči Deppovi sa hneď zdvihla obrovská vlna nenávisti a pre obvinenia bývalej manželky zrejme tiež prišiel aj o svoju najobľúbenejšiu a najlepšie platenú rolu Jacka Sparrowa. Noví tvorcovia pokračovania Pirátov Karibiku s ním v pripravovanej časti už nepočítajú. O svoju česť i kariéru sa preto rozhodol bojovať súdnym sporom,  Či je Johnny naozaj násilník a tyran, alebo Amber zlatokopka a psychopatka, je momentálne na rozhodnutí súdu.

Na rozhodnutie si však bude musieť Johnny počkať minimálne do budúceho roku, keď je naplánované pojednávanie. Isté je, že by sa nemal púšťať do žiadneho ďalšieho vzťahu dovtedy, kým definitívne neukončí svoj ,,vzťah“ s Amber. Radšej nech sa sústreďuje na nové projekty a koncertuje so svojou kapelou Hollywood Vampires.