Ešte v marci dojímala všetky ženy, keď uplakaná otvorene hovorila o Stropnického zrade. Čerstvá šesťdesiatnička sa vtedy dozvedela, že ju manžel vymenil za mladšiu ženu. Poníženie bolo o to väčšie, že jeho tridsaťročnú milenku z ambasády dobre poznala. Navyše ju na mužovu aférku upozorňovali anonymy, ale neverila. Vtedy naopak ešte verila v Stropnického morálku manžela. O to viac sa sklamala, lebo nevysielal žiadny signály, že je v manželstve nespokojný. Bol to šok, keď jej  oznámil, že s ňou končí, lebo si jednoducho ešte potrebuje v živote užiť.

Ďalšie dieťa

Utrpenie vtedy prežívala v priamom prenose, ukazovala sa uplakaná a nenamaľovaná a rozprávala na počkanie o Stropnického bezcharakternosti. Čiastočne jej pomohla spamätať sa dcéra Agáta, ktorá ju vzala na dovolenku so svojím obstarožným milionárom Soukupom. No a  teraz sa objavila správa, že  zamiesili Veronike na ďalšie vnúča.

Rozhlásil to samotný Soukup a modelka to síce nepotvrdila, ale ani nevyrátila. Ľahkovážna a zamilovaná je na to dosť, aby po troch mesiacoch darovala mame ďalšie vnúčatko. A keďže herečka je vzorná babka a Agáta mama, ktorá jej služby hojne využíva, ak naozaj bábo príde, nebude mať čas na trápenie. Najmä keď má ďalšiu radostnú novinu.

Už nie som sama!


Žilková priznala, že za Stropnického má náhradu. "Áno, niekoho som stretla. Ten muž je z úplne iného sveta,“ porozprávala v televíznej relácii Showtime. Na rozdiel od manžela, s ktorým sa práve rozvádza si však nezačala so zajačikom, ale s rovesníkom. Pepa Holomáč je od nej o dva roky starší a je to rocker, ktorý je známy z kapely Argema. Keďže herečka rock nikdy nepočúvala, nepoznala ho. Teraz netají nadšenie: "Už zase žijem...Je to skvelé, keď vás život zvedie dokopy s niekým, kto je rovnako starý a máte množstvo podobných zážitkov. Pre mňa je to dobrá správa, že sa dá stále začať odznova,“ priznáva zamilovaná Veronika.