Z lekárne aj kuchyne

Na starostlivosti o tvár si Jana Brisudová dáva záležať. Rada si robí tvárové aj telové pílingy. „Občas si dám masku na tvár, používam bežné z obchodov, ale vždy, keď v kuchyni krájam uhorku a nemám práve mejkap na tvári, obložím si ju kolieskami,“ prezrádza.

Na tvár sa jej osvedčili najmä produkty od Avène alebo LaRoche-Posay a Clinique. „Uprednostňujem kozmetiku z lekární, pretože mám citlivú pleť, často sa vyhádžem, ale tieto produkty sú osvedčené, robia mi dobre. Od LaRoche-Posay používam aj vodu, lebo obsahuje veľa selénu. Vždy ráno sa tým nastriekam, je to proti starnutiu. Nuž, bojujeme všetky, ako vieme,“ smeje sa sochárka.

Iným procedúram neholduje. V zime chodieva do sauny a inak len na bežné klasiky. „Ku kaderníčke na farbu a ku Vietnamcom na manikúru. Teraz to však bude zúfalé s našimi nechtami, keď začne odrastať gél lak, ktorý sa nedá dať dole odlakovačom. Dnes som si ostrihala odrastené nechty a vyzerá to smiešne. Ale tak veď sme doma, nikam nechodíme,“ povzdychne si s úsmevom Jana.

Aj v kúpeľni sochárky nájdeme jej diela, reliéfy na stenách.
Aj v kúpeľni sochárky nájdeme jej diela, reliéfy na stenách.
Zdroj: Archív J. B.