Politička Monika Beňová nedávno šokovala verejnosť tehotenstvom po päťdesiatke. Nečudo, že je pod drobnohľadom lekárov, ktorí na ňu dávajú pozor, než sa jej zhruba o tri mesiace narodí vytúžená dcérka Lea. Nedávno nekompromisne zakročili a stále aktívnej Monike nariadili absolútny pokoj! Prominentná tehuľka poslúchla, hoci nie doslova.

Nedokáže mlčať

Ako sme sa dozvedeli, europoslankyňa končí so svojimi aktivitami a vykladá si nohy na stôl. „Lekári mi odporučili pokoj a oddych na neurčitý čas. Minimálne do konca augusta nebudem robiť žiadne aktivity a potom sa uvidí,“ prezradila Šarmu Monika, ktorá dieťatko privedie na svet mladšiemu partnerovi, advokátovi Ľubomírovi Klčovi (36). V minulosti svojho prvorodeného syna priviedla na svet skôr s veľmi nízkou váhou, a tak si musí dávať veľký pozor. 

Monika Beňová sa musí šetriť. Čas na domáce aktivity a písanie statusu si nájsť môže.
Monika Beňová sa musí šetriť. Čas na domáce aktivity a písanie statusu si nájsť môže.
Zdroj: Instagram

Haldy papierov, politické kauzy aj stretávanie sa s občanmi idú teda bokom. Teda, Beňová sa o to aspoň snaží, lebo už má na konte malý prehrešok. Na internete otvorene skritizovala rozpínanie sa ultrakonzervatívnych síl v slovenskej politike, zmeny okolo umelého prerušenia tehotenstva pri ženách nad 40 rokov a komentovala i odstúpenie Poľska od Istanbulského dohovoru...

Pokračovanie na nasledujúcej strane.