Aj keď je markizáčka Jana Hospodárová skúpa na informácie zo svojho súkromia, tak občas sa predsa len niečo podarí z neho niečo odtajniť. Tentokrát to urobila samotná šporťáčka, o ktorej sa vedelo, že už nie je sama, ale identitu svojej lásky prezradiť odmietla.

Pred pár mesiacmi ju nachytal Nový Čas na prechádzke s urasteným mužom, okolo ktorého doslova obletovala ako osa okolo prezretého ovocia. Bolo zrejmé, že hviezda Markízy má v bruchu motýliky, ktoré podľa všetkého necítila už päť rokov. Vtedy dala totiž zbohom svojmu argentínskemu frajerovi Pablovi Leonovi. Amor so svojimi povestnými šípmi si však Hospodárovú opäť našiel a zamilovaná blondínka s tým konečne vyšla na bubon.

Stalo sa tak pred pár dňami v Televíznych novinách, kde v jednej z reportáží sa ušlo miesto aj Janke. Na hory sa ju snažil vytiahnuť kolega Ján Tribula, no celé to vypálilo úplne inak. Nielenže sa tradičného výstupu na niektorý z končiarov nedostavila, ale pred televíznymi kamerami šokujúco ukázala nového priateľa.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.