Pred pár dňami sa vrátila z destinácie, od ktorej ju najprv ľudia odhovárali. „Ešte že som ich neposlúchla. Presvedčila ma kamarátka, ktorá má Ibizu pochodenú a zbožňuje to tam. Keďže sa nám páčia rovnaké veci, vedela som, že mám počúvať ju a nie tých, čo mi na ostrov nič dobré nepovedali,“ priznal sa bývalá moderátorka, dnes podnikateľka s vlastnou značkou obuvi a oblečenia, ako sa takmer nechala odradiť od dovolenky.

Strach z bazéna

Brunetka, ktorá sa čerstvo vrátila na Slovensko, chrlí na španielsku destináciu samé chvály. Dokonca sa vraj v jednej veci prekonala. „Nemám veľmi rada plávanie. Počas roka naozaj málo plávam, respektíve skoro vôbec, lebo sa vyhýbam bazénom – chlóru a prípadným ochoreniam, ktoré sa v bazénoch dajú nadobudnúť. Ale keď už sa ocitnem na pláži, minimálne dvakrát za deň sa idem osviežiť. More však musí mať príjemnú teplotu, aby som doň nevchádzala dvadsaťpäť minút. Na Ibize ju malo, preto sa stala jednou z mojich najobľúbenejších destinácií. Išla som do mora viackrát, ako zvyčajne chodievam,“ priznáva Kristína (34) a pridáva radu. „Týka sa to aj iných destinácií, ale Ibizy naozaj obzvlášť – je dôležité ísť s niekým, kto to tam pozná a vie, kam ísť a čo zažiť. Teda pokiaľ nemáte úmysel len si ľahnúť na pláž a celý týždeň tam ,čilovať‘. Lebo aj to sa dá, ale Ibiza ponúka neskutočné množstvo možností a zážitkov.“  Kristína je rada, že nešli len na štyri-päť dní, ako pôvodne chcela.

„Cestujem často, ale do európskych metropol, kde zvyčajne tri-štyri dni stačia. Na Ibizu sú však štyri dni veľmi málo. Bolo tam naozaj všetko, aby som si psychicky oddýchla a vypla. Je to  neskutočná destinácia, čo sa týka počasia, mora, ale aj zábavy, kultúry, prechádzok. Oči sa pokochali v uličkách starého mesta, ktoré je naozaj očarujúce, dajú sa tam realizovať aj príjemné nákupy, najmä od domácich výrobcov oblečenia či spomienkových predmetov.“

S maestrom po boku: Exmoderátorka a podnikateľka Kristína Kormúthová si spravila záber na Ibize s módnym návrhárom Giorgiom Armani.
S maestrom po boku: Exmoderátorka a podnikateľka Kristína Kormúthová si spravila záber na Ibize s módnym návrhárom Giorgiom Armani.
Zdroj: INSTAGRAM