Davy ctiteliek plačú. Leonardo DiCaprio sa v Saint Tropez sa objavil opäť štíhly a chlapčensky príťažlivý. Akurát, že najžiadanejší starý mládenec sveta nebol sám!

Verný modelkám do 25 rokov!

Na francúzskej riviére si užíval po boku modelky Marie Beregovej (22), ktorej pôvod siaha na Ukrajinu. Nedalo sa nevšimnúť, že výrazne schudol. Evidentne mu na vzhľade zase záleží, čo je typické pre zamilovanosť. Pri bývalej láske Camile Morrone (25) totiž už trochu "sfotrovatel".

Pri Camile dosť pribral.
Zdroj: Profimedia.sk

O hercovi už kolujú legendy o tom, že jeho frajerky musia mať do 25 rokov! A zdá sa, že 47-ročný držiteľ Oscara sa svojej zásady drží takmer na mesiac presne! Veď jeho predošlá favoritka Camila oslávila štvrť storočnicu len 16. júna a podľa všetkého ju už nahradil mladší model, pri ktorom sa ekoaktivista Leo opäť dostal do formy.

Krásna mladá modelka je už vcelku lukratívny dôvod, aby sa dal takpovediac dokopy. A za rozchod Dicapria a Morrone hovorí aj fakt, že aj jeho bývalá Camila zmenila imidž. Ostrihala sa, čo je tiež signál, že žena začína nový život. Je však vysmiata, údajne sa s DiCapripom rozišli priateľsky. Ktovie, možno presne vedela, koľko času mu s hollywoodskym hercom zostáva...