Rodičov s malými deťmi je tu tento rok naozaj požehnane. Do poroty pribudla Zuzka Kubovčíková Šebová, ktorá má 21-mesačného synčeka Rudka, a po takmer štvorročnej materskej dovolenke sa na pódium vrátila dvojnásobná mamička Nela Pocisková. Hrdým oteckom je aj režisér Pepe Majeský, ktorého trojičky Emma, Mia a Sofia ho počas skúšok občas chodia rozveseliť.

 

Lady Gaga s bruškom

Medzi účinkujúcimi sú však aj mamičky v očakávaní. V nedeľu svoje bruško ukázala účastníčka druhej série šou Mirka Gális Partlová. Blondínka sa objavila ako hosť, keď si s Jurajom Lojom struhli oscarový duet Lady Gagy a Bradleyho Coopera – Shallow. Mirke už rastúce bruško nezakryla ani čierna róba. Mimochodom, aj Loj je trojnásobný otecko a najmladší syn Lucas sa mu narodil iba pred rokom.

Tehotná speváčka všetkých dojala nielen spevom, ale aj hladkaním bruška.
Tehotná speváčka všetkých dojala nielen spevom, ale aj hladkaním bruška.
Zdroj: TV Markíza

Zákulisné bábätká

V šou sa to čerstvými rodičmi len hmýri. Koncom minulého roka sa mamičkou stala aj sexy tanečníčka Monika Sakmanová, ktorá je ozdobou šou už od prvej série. Po pôrode si dala pauzu iba niekoľko mesiacov a teraz už zarezáva. Malého Ramona má však v zákulisí. „Aj s Ragbym ma niekedy prídu pozrieť. On je veľký „kluďas“, takže je tam celý čas vysmiaty a pokojný. V zákulisí sa mu páči, všetko ho zaujíma,“ hovorí Monika, ktorej Ramon má v zákulisí parťáka, syna tanečníka Tonyho Poruchu. „Za Tonym chodíme skoro na každé nakrúcanie, máme to ako rodinný výlet – prejdeme sa, stretneme sa s kamarátmi a pozrieme si pár vystúpení. Malý to tam miluje, s otvorenými očkami sleduje všetky svetlá, rekvizity, každý sa mu prihovorí,“ nadchýna sa aj Poruchova partnerka Dáša „Mamba“ Šarközyová.