Tanečnica Vanda Poláková rada meria na Slovensko dlhú cestu z Ameriky, pretože tanečná šou je projekt, ktorý ju oslovil. V minulom ročníku zvíťazila s Jánom Koleníkom a tentoraz jej zverili hrdinu telenoviel Maria Cimarra. Jednak potrebuje naozaj skúsenú ruku a zároveň sa nikto netrápi s angličtinou.

Pre začiatkom šou sa nám Vanda zverila, že Mario Cimarro je skvelý tanečník, džentlmen, je presný, nikdy nemešká. Postihlo ho síce zranenie, natiahol si stehenný sval, ale tancoval - Vanda vyskladala šetrnú choregrafiu. Lenže tréningom je koniec.

Tanečnica pre Markízu povedala, že v šou končí pre zdravotné problémy. „S poľutovaním musím oznámiť, že som sa nakazila koronavírusom a v záujme ochrany ostatných kolegov, spolusúťažiacich a hladkého priebehu šou, sa, bohužiaľ, nebudem môcť zúčastniť na ďalších kolách,“ prezradila.

Vanda Poláková tak bude kolegov podporovať len cez obrazovku. Mario Cimarro reagoval: "Vanda ma toho veľa naučila. Ďakujem jej za doterajšiu odvedenú prácu. Pevne verím, že sa čoskoro stretneme.