Skončil s chemoterapiou

Ako samotný Andy Hryc povedal v nedávnom rozhovore pre Šarm, má teraz prísnu diétu, dlhý zoznam zakázaných potravín, chodí na rehabilitácie a podstupuje medikamentóznu liečbu s pravidelnými kontrolami v nemocnici. „Otec sa má, chvalabohu, dobre. Rekonvalescencia úspešne pokračuje a dúfam, že to tak aj zostane. Pravidelne chodí na kontroly, každý týždeň dostáva nové výsledky, ktoré zatiaľ vyzerajú dobre, a modlíme sa, aby to tak aj zostalo,“ vyjadrila sa Hrycova dcéra. „Myslím, že bez liekov už nebude nikdy, ale na chemoterapiu teraz nechodí, lebo to momentálne nie je potrebné. Uvidíme, čo bude ďalej, ale zatiaľ sa zdá, že je všetko v poriadku,“ teší sa Wanda, ktorá s otcom stále ráta do svojich projektov.

Andy Hryc po liečbe schudol 29 kíl.
Andy Hryc po liečbe schudol 29 kíl.
Zdroj: Archív Andyho Hryca

Nakrúca komédiu

Ako prezradila už dávnejšie, otcovi ponúkla rolu šéfa tajnej služby v pripravovanom filme Gorila. „Na tom sa nič nemení, ale momentálne som prípravu tohto filmu odsunula. Je tam kopa dôvodov, od financovania cez množstvo iných vecí, ktoré nám nezahrali do karát. S otcovým zdravotným stavom to však nesúvisí,“ vysvetlila známa producentka, ktorá teraz finalizuje seriál Slovania.

Hryc naposledy účinkoval v seriáli Slovania. Na snímke s hercom Dušanom Cinkotom.
Hryc naposledy účinkoval v seriáli Slovania. Na snímke s hercom Dušanom Cinkotom.
Zdroj: TV JOJ

„Stále ho dokončujeme, lebo sa všetko spomalilo počas korony. Takže je to v procese,“ dodala Wanda, ktorá sa vrhla na nový projekt. „Budúci týždeň začínam točiť v Bratislave vzťahovú komédiu Známi Neznámi so zaujímavým obsadením. Keď nám nezavrú hranice a všetko bude o. k., tak to aj natočíme,“ prezradila Hrycová, že pred kamery sa postavia herci Tomáš Maštalír, Táňa Pauhofová, Petra Polnišová, Sväťo Malachovský a z českej strany Klára Issová, Vojtěch Kotek a Martin Hofmann.

Pokračovanie na ďalšej strane.