Po poslednej klapke seriálu ZOO sa herečka odsťahovala z prenajatého bytu v hlavnom meste a vrátila sa na východné Slovensko. „Už asi mesiac sme s rodinou v Košiciach. Nemusíme si veľmi zvykať, pretože sme tam už žili a ja to mesto milujem. Aj keď netvrdím, že sa to raz opäť nezmení, pretože sa vieme rýchlo aklimatizovať. Môj otec nás označuje za cirkusantov,“ dodáva so smiechom.

Dedinská výchova

S partnerom, režisérom Michalom Náhlíkom (38), majú dcéru Emu (3) a dbajú o to, aby z nej nevychovali mestské a „komerčné“ dieťa. „Ja som vyrastala na dedine, kde som mala asi pätnásť bratrancov a sesterníc. Navyše, neboli obchodné domy ako dnes. Takže sme liezli po stromoch, behali v drevených ohradách, kde boli kozy, kravy a zajace. Pamätám si na tie zlomené ruky, nohy a rozbité hlavy.“ V prírode sa snaží vychovávať aj svoju dcéru Emu, ktorú s partnerom stále berú niekam von.

Herečka sa s partnerom Michalom a dcérou Emou vrátila na východné Slovensko, ale nevylučuje, že by mohli zakotviť inde ako v Košiciach.
Herečka sa s partnerom Michalom a dcérou Emou vrátila na východné Slovensko, ale nevylučuje, že by mohli zakotviť inde ako v Košiciach.
Zdroj: Facebook

Foto: Facebook

„Hojdačky, lezenie a naháňanie. Jasné, že aj ja som stále špinavá od blata či od kaluží. Nie som mama, ktorá kričí preto, lebo dieťa má zašpinenú sukňu. To u nás neexistuje,“ prezrádza herečka. Aj keď jej obchodné domy nevoňajú a nevie si predstaviť, že by tam s rodinou strávila celý deň, napokon priznala, že pre pracovné povinnosti musela aj ona párkrát využiť detský kútik.

Babské jazdy

Počas leta sa chystá s rodinou na dovolenku, ale najradšej by si to zorganizovala tak, aby ich stihla dve. Počas druhej chce rodinu nechať na Slovensku. „Dúfam, že sa mi podarí ísť s dcérou a partnerom, ale veľmi by som bola rada, ak by som stihla absolvovať aj babskú jazdu s kamarátkami, pretože vždy je to skvelé,“ opisuje nadšene.

Uvažuje o Toskánsku a určite vie, že nechce dovolenkovať v preplnených destináciách. „Ja som typ, ktorý si poleží štyri hodiny na pláži, ale keďže som Baran, musím stále niekam chodiť a niečo robiť. Najradšej mám, keď sa zoznámime s miestnymi ľuďmi. Naposledy to bolo v Česku, kde sme s majiteľom reštaurácie pili a zabávali sa do bieleho rána,“ netají herečka.