Skrášľujúce zákroky čoraz viac využívajú aj páni, nielen dámy. Výnimkou nie je ani moderátor Vlado Voštinár, ktorý svojho času mnohých prekvapil rozhodnutím dať si upraviť viečka.

„Moje oči si zhruba pred desiatimi rokmi začali robiť, čo chcú. Najskôr ma rozlaďovali padajúcimi viečkami, ktoré postupne vyzerali ako závesy na okne. Skrátka mi bránili vo výhľade. No a jediná cesta bola kúsok z nich odrezať, tak som to riskol,“ priznal sa Šarmu.

Deti sa mu smiali

Svoje rozhodnutie neľutuje. Keďže to nebol žiadny rozmar, ale praktická vec, ktorá mu výrazne zlepšila pohľad na svet, skôr si k nemu gratuluje. Horšie boli však reakcie okolia, predovšetkým jeho detí, ktoré si neodpustili zopár posmeškov. „Týždeň som vyzeral ako po bitke a oni sa na tom dosť bavili,“ povedal.

Podobné úpravy, ktoré by ho spravili mladším, vraj neplánuje, ale ak ide o zdravie, šetriť ani otáľať nemieni. „Úpravy nezvažujem, ale opravy áno. Tento rok si chcem dať operovať zrak, lebo, ako som už povedal, moje oči si robia, čo chcú,“ prezradil svojej plány.

Prehratý boj

Ostatným osobnostiam, ktoré si chcú udržať mladistvý vzhľad, však nič nezazlieva. „Starnutie nie je veľmi príjemné. Niekoho zastihne nepripraveného, a tak to v panike chce spomaliť, oddialiť alebo zastaviť. Rozumiem tomu, i keď si myslím, že tento boj je vopred prehratý,“ dobrosrdečne im odkazuje.

Stále v čiapke

Ako sme spomínali, úprava viečok nie je jediný zákrok, ktorý Voštinár podstúpil. Prvýkrát na stole plastického chirurga ležal ešte pred nástupom do školy. „Narodil som sa so slabo vyvinutou chrupavkou v ľavom uchu, a tak mi ovísalo, že som hravo konkuroval loveckým psom,“ spomína dnes už so smiechom moderátor, ktorý dovtedy chodil ešte aj v lete v čiapke, aby sa vyhol zvedavým pohľadom. „Mal som šesť rokov, keď mi ucho dali do normálnej podoby. Do tej operácie som nosil čiapku stále. Ľudia trochu nechápali, ale iná šanca nebola.“

FOTO Voštinára s manželkou si pozrite TU >>>

Ako vyzeral Voštinár v mladosti? FOTO nájete TU >>>

Zaujíma vás ako vyzeral Voštinár pred operáciou, FOTO hľadajte TU >>>

FOTO zo svadby Voštinárovej dcéry nájdete TU >>>

Zaujíma vás ako vyzeral Voštinár pre operáciou? Viac info na ďalšej strane >>>